SEKCE JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ

Vážení návštěvnící, z důvodu poruchy na našem serveru je sekce: "Magazín" dočasně mimo provoz. Na nápravě usilovně pracujeme... Váš team RožnovDNES

 

MAGAZÍN JE DOČASNĚ

 MIMO PROVOZ

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Hlavní strana

Zajímavosti / Kultura / Jídlo / Pití / Svět / Móda / Sport / Zdraví

 

 

 

 

 

 

 

  Mandrage a jejich nový, povedný song
  Poslechněte si novinku skupiny Mandrage, určitě se vám zalíbí: Více ZDE 

(Zdroj: RD l 16.2.)


 

 

 

 

 

  Chcete ochutnat nadstandardní dort? Zavítejte do stylové cukrárny Ollies v Ostravě
  Dorty jsou bez použití rostlinných tuků, chemických konzervačních látek a práškových vycpávek. Pokud nemáte rádi dorty, můžete si vybrat mnoho dalších jiných dobrot... jako jsou dezerty, záviny, sladké pečivo, bábovky, koláče, cukroví a čokoládové pralinky. Samostatnou kategorii tvoří narozeninové dorty, svatební dorty a dětské dorty. Více na stránkách Ollies ZDE   (Zdroj: Ollies l 8.6.)

 

 

 

 

 

 

 

 

  Nové Frisco - Černý rybíz
  Ženy se staly terčem mnohých klišé. Prý se ztratí i na parkovišti, milují růžovou barvu nebo sledují jen romantické filmy.Tak kdo by si s tím lámal hlavu. Vyzkoušej novinku Frisco Černý rybíz. (Zdroj: Frisco.cz l 14.5.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ochutnejte jedinečnou kávu Vergnano

  Od začátku se bratři Vergnano orientovali na výběr nejcennějších druhů káv, ty které jen rostou v jistých nadmořských výškách, ve zvláštních klimatech země bohaté na minerální soli, které jsou ve středozemních amerických zemích jako jsou Haiti, Salvador, Costa Rica, San Domingo, Guatemala a později také Kenya a Brazílie. Tuto velmi kvalitní kávu si můžete nově vychutnat v Café Mai (dříve Kavárnička) u náměstí v Rožnově p. R.   (Zdroj: RožnovDNES l 27.12.)


 

 

 

 

 

 

  ZOH 2014 - Lední hokej
  Čeští hokejisté se v úterním osmifinále olympijského turnaje v Soči utkají se Slovenskem.

  Úterý 18.2. - Česko x Slovensko (semifinále)

  (Foto: ct24.cz l 16.2.)


 

 

 

  Všechny slevy na jednom místě!
  Už vás nebaví přebírat se všemi možnými slevovými servery? Vyzkoušejte portál zlateslevy.cz, naleznete zde kompletní přehled všech slevových portálů.  (14.5.)

 

 

 

 

 

 

Vyhledávání v Rožnov DNES       

RožnovDNES

 

 

Zajímavosti  Události  Dotazy a další pište na: rprinfo@email.cz      Tv Program     Rádio     Čas     O nás   Veškeré zde uvedené informace jsou pouze informačního charakteru a proto nemusí souhlasit se skutečností.

MALU 2008 - 2013